Overwatch 2020 Yaz Olimpiyatları başladı


YENİ OYUN MODU – LUCIOBALL REMIXBu, Lucioball’un daha hızlı, daha kaotik ve birden fazla top kullanılan bir versiyonu.Maç boyunca sahada 2 top bulunuyor. Eğer toplardan biri gole çevrilirse, bu top kısa bir sürenin ardından yeniden ortaya çıkıyor.Düzenli olarak ortaya çıkan bonus toplar 3 sayı değerinde.Bir gol atıldığında oyuncuların konumları sıfırlanmıyor. Oynamaya devam ediyorsunuz.Merhamet kuralı: Takımlardan biri 10 sayı öne geçerse oyun erken sonlanıyor.Busan’a yeni sütunlar ve daha fazla duvarda kayma fırsatı ekleniyor.Sydney’e pek çok sıçrama yüzeyi ve daha fazla duvarda kayma fırsatı ekleniyor.

LUCIOBALL GÜNCELLEMELERİclass=”cf”>Artık havadayken eğilerek yere atılabiliyorsunuz.Lucio’nun bekleme süreleri çok daha düşük.Lucio’nun itme ve yumruk menzilleri arttı.Lucio biraz daha hızlı hareket ediyor.Sıçrama yüzeyleri oyuncuları biraz daha yükseğe fırlatıyor.Gol atıldığında artık kontrol cihazı titriyor.Merhamet kuralı: Takımlardan biri 5 sayı öne geçerse oyun erken sonlanıyor. HAFTALIK GÖREVLERHızlı Oyun, Rekabetçi Oyun ve Arcade modlarında bu görevleri tamamladığınızda, normalde Overwatch oynayarak elde ettiğiniz ödüllere ek olarak sınırlı süreliğine oyunda kalacak spreyleri, oyuncu simgelerini ve bir de epik kostümü kazanabilirsiniz.1. Hafta:3 Oyun Kazan | Baseballmari Oyuncu Simgesi6 Oyun Kazan | Union Jack Spreyi9 Oyun Kazan | Union Jack Tracer Epik Kostümü2. Hafta:3 Oyun Kazan | Golfmari Oyuncu Simgesi6 Oyun Kazan | Kumdan Kale Spreyi9 Oyun Kazan | Kumdan Kale Bastion Epik Kostümü3. Hafta:3 Oyun Kazan | Surfimari Oyuncu Simgesi6 Oyun Kazan | Dondurma Spreyi9 Oyun Kazan | Dondurma Orisa Epik KostümüYENİ KOZMETİK İÇERİKLERclass=”cf”>Bu yılın Yaz Olimpiyatları etkinliğiyle birlikte 5 yeni Efsanevi Kostüm (Tropik Baptiste, Cankurtaran Pharah, Feskarn Brigitte, Karate Doomfist, Sörfçü Echo) ve 3 yeni Epik Kostüm oyuna gelecek.Haftalık Görev ödüllerine ek olarak, yeni kozmetik içerikler arasında 2 gösteriş animasyonu, 1 ifade, 3 poz, 7 oyuncu simgesi ve 2 sprey bulunuyor.

About admin

Check Also

Hastaneler siber saldırıya uğruyor, hastalar hayatını kaybediyor

Almanya’da Düsseldorf Üniversitesi Kliniği’nde tedavi gören bir kadın, bilgisayar korsanlarının hastane sunucularına yönelik gerçekleştirdiği fidye …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *