İnternet’te Ürün Satarak Para Kazanmak

0
49

Ev hanımları ve boş zamanı olanlar eğer teknolojiye merakınız varsa boş vaktinizi değerlendirmek ve nakite çevirmek için interneti kullanabilirsiniz. İnternet’ten ürün satarak paza kazanma yolları ve inceliklerini sizin için derledik.

İnternet’te Ürün Satarak Para Kazanma

El işi ürünleriniz, örgüleriniz, kuru pastalarınız, Özel günler için pastalarınız varsa eğer bunların reklamını sosyal medya hesaplarınızda yaparak kendinize bir müşteri potansiyeli oluşturabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

İnternet’te Ürün Satarak Para Kazanabileceğimiz sosyal medya hesapları Facebook, İnstagram, Facebook, Twiter ve Tumblr’ dır. Satış yapmak için öncelikle kendimize satış stretejisi geliştirmeniz sizi başarıya ulaştıracaktır. Satışs tratejimiz arasında satış yapacağımız ürün özellikleri, hitap edeceğimiz kesim, reklam yapacağımız sayfalar ve hesaplar, rakiplerimiz ve rakiplerimizin satış statejileri gibi faktörleri göz önüne alırsak daha başarılı bir yol izlemiş oluruz.

Ürünlerimizin reklamlarını rakip olarak gördüğümüz sayfalarda ücretli reklam vererek yayınlatırsak size geri dönüşler daha fazla olacaktır. Örnekle açıklayacak olursak eğer, satışını ve reklamını yapacağımız ürün özel günler için tasarlanmış bir doğum günü pastası diyelim.

Reklamınızı pastalar ile ilgili yakın bir sayfa olan yemek tarifleri sitesinde yayınlatırsak bu sizin satışlarınızı daha çok artıracaktır. Sıradan bir komedi eğlence sayfasına reklam vermektense ilgi alanına yakın bir sayfa ve hesaba reklam vermeniz daha faydalı olacaktır.

İnternet’te Ürün Satarak Para Kazanmak için ayrıca reklam vererek kendi müşteri potansiyelinizi oluşturabilir ve sayfanızı büyütebilirsiniz.Bir diğer kriter müşterileriniz ile iletişim halinde olun. Gerekirse müşterilerinize Whatsapp üzerinden canlı destek verin.

Müşteriler akıllarında kalan soruları size sorarak ürün hakkında meraklarını girerek daha sağlıklı seçim yapmasını sağlarsınız. Müşterilerinizi ürün satışı sonrası da iletişime geçerek ürününüz hakkında yorumlarını alabilir ve sitenizde yada sayfanızda yorum bırakmasını isteyebilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir: Pinterest ile para kazanın – 1000 TL

Kişiler bir ürünü almadan önce genellikle o ürün hakkında olumlu ve olumsuz yorumları okuyarak kişilerin tecrübelerinden faydalanmak isterler.

İnternet'te Ürün Satarak Para Kazanmak
  • Readers Rating
  • Rated 4.5 stars
    4.5 / 5 (2 )
  • Your Rating


Ev hanımları ve boş zamanı olanlar eğer teknolojiye merakınız varsa boş vaktinizi değerlendirmek ve nakite çevirmek için interneti kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here