En ucuz Domain Kayıt .com 0.99 Dolar

0
289

0.99 dolara .com domain kampanyası ve en ucuz com domain alabileceğiniz firmaları sizin için bir araya getirdik.

Ucuz domain nereden alınır diyorsanız bunu sadece gündemi ve indirimleri takip edebileceğiz firmalar sayesinde yada bunu sizin için yapan siteler üzerinden takip edip ucuz domain kayıt edebilirsiniz.

Malum dolar kuru yüksek olmasından dolayı domain alırken iki defa düşünüyoruz her zaman da 5-6 tl fiyatlara domain almak kısmet olmuyor. O yüzden indirimli fiyatları takip ediyoruz.Eğer bir .com domaini bir projeniz varsa aşağıdaki firmalardan birisi ile indirimli şekilde en ucuz domain kayıt edebilirsiniz.

BU yazıda .com uzantılı en ucuz domain nereden kayıt edilir, .net uzantılı en ucuz alan adı nereden kayıt edilir, .org uzantılı domain en ucuz nereden alınır tüm alan adlarına detaylı olarak değinmeye çalışacağız.

Not: Bu sayfa üzerinde bulduğumuz aktif kampanyaları takip edebilirsiniz. Güncel ve geçmiş kampanyalar yazı içerisinde listelenecektir. 

Bildiğiniz üzere birçok firma belli dönemlerde müşteri kazanmak için domain yada diğer ürünlerde kampanya yapmaktadır.
Güncel en ucuz .com .net .org domain alabileceğimiz firmalar sizin için tek bir arada tutup her ay bu yazıyı yeni kampanyalara göre güncelleyeceğiz.

En ucuz .com domain 2019

0.99 dolar gibi bir ücretle en ucuza domain kayıt edebileceğiniz sitelerin birisi Hostpapa.

Hostpapa

Firma üzerinden 0.99 dolar’a .com domain kayıt edebiliyorsunuz. Şu an domain firmaları arasında en uygun fiyatlı domain kayıt ücreti buradadır. Her kullanıcıya bir domain veriyorsa eğer farklı mail ve sanal kartlar ile satın alabilirsiniz. Haziran’ın 11,13,17 ve 19. günlerinde .com domain 0.99 dolara vermektedir.

0.99 dolara domain satın almak için burayı tıklayınız.

1&1 INIOS

Firma üzerinden 1 dolar’a .com domain kayıt edebiliyorsunuz. Şu an domain firmaları arasında en uygun fiyatlı domain kayıt ücreti buradadır. Her kullanıcıya bir domain veriyorsa eğer farklı mail ve sanal kartlar ile satın alabilirsiniz.

En uygun .com domain 1 dolar bunun yanında .info .online .mo, .club gibi daha az popüler domainler de yine 1 dolar civarında.

1 dolara domain satın almak için burayı tıklayınız.

Godaddy

En çok domain kayıt edilen firmalardan bir tanesi. İlk üyelere özel 0,99 dolara CJC99COM kupon kodu ile .com domain transfer edebilir. Aynı fiyattan tekrar yararlanmak isterseniz yeni mail yeni sanal kart ile istediğiniz kadar alabilirsiniz.

Porkbun

Yine 0,99 usd fiyatla .net ve .com domain alabileceğiniz bir firma. Aşağıdaki tabloda kupon kodu internet adresi ve diğer bilgileri görebilirsiniz.

Kod: YEAROFTHEBUNPorkbun.com ve.net satın alımı 1 dolar. Her müşteriye 1 defaya mahsus

Doteasy

.com Alan Adı Kayıt & Transfer 0.77$ gibi bir ücretle yapabilirsiniz. Bu tür bilmediğiniz sitelerde sanal kart kullanmayı unutmayın.

Kod: 77CENTSDOMAIN www.doteasy.com.com ve transfer 0.77 USD Her satın almaya yeni sanal kart lazım

.net Domain En Uygun Kayıt eden firmalar

Oldukça popüler bir diğer alan adı uzantısı olan .net domaini en uygun olarak şu an Dynadot firmasında bulunuyor. Çok büyük bir kampanyası olmasa da whois paketini de ilk yıl ücretsiz veriyor.

FirmaUzantıÜcretDiğer
Dynadot.com.net7,99 DolarWhois paketi ücretsiz.

.de Domain En Uygun Kayıt eden firmalar

Özellikle pinterest odaklı kullanabileceğiniz .de domain kampanyası, 4,5 Dolar ile OVH firması.

FirmaUzantıÜcretDiğer
OVH.de4,45 Dolar

Farklı uzantılar ile ilgili indirimleri takip etmek istiyorsanız bize istediğiniz uzantıları aşağıdaki iletişim formundan bildirebilirsiniz.

En ucuz Domain Kayıt .com 0.99 Dolar
  • Readers Rating
  • Rated 4.8 stars
    4.8 / 5 (2 )
  • Your Rating


0.99 dolara .com domain kampanyası ve en ucuz com domain alabileceğiniz firmaları sizin için bir araya getirdik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here